İrtibat Bilgileri

GENEL MÜDÜRLÜK MAKAMI
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Erdem DİREKLERGenel Müdür0312 203 1401
Dr. Şeref TABAKGenel Müdür Yrd.0312 203 1405
Ilgın ATALAYGenel Müdür Yrd. V.0312 203 1403
İlkay İĞNECİSekreter (Genel Müdür)0312 203 2019
Selma BOZKURTSekreter (Genel Müdür)0312 203 1401
Gülsüm TURGUTSekreter (Dr. Şeref TABAK)0312 203 2059
Behiye Beyhan BATURSekreter (Ilgın ATALAY)0312 203 1429
İKİLİ İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Olcay DOĞANDaire Başkanı0312 203 1427
Aykut GENÇAB Uzman Yardımcısı0312 203 1589
Aziz AKSUDenizcilik Uzmanı0312 203 2038
Berrin KUBİLAYMütercim0312 203 1863
Dilek GÖRGÜLÜŞube Müdürü0312 203 1424
Hüseyin ÇALIKAB Uzmanı0312 203 1898
Kadir GENÇMemur0312 203 2035
Mehmet ORUNAB Uzman Yardımcısı0312 203 3140
Mükremin Emre POYRAZUzman0312 203 2030
Nergiz ÇETİNAB Uzmanı0312 203 1414
ULUSLARARASI KURULUŞLAR VE ANLAŞMALAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Selen GÜNEL SUSUZDaire Başkanı V.0312 203 2138
Alperen GÜLALAB Uzmanı0312 203 1425
Belir İLİKTEKİNŞube Müdürü V.0312 203 1426
Burak ÇİFTÇİAB Uzmanı0312 203 1903
Burcu ÇILGIMütercim0312 203 2257
Dr.Kadriye BODUR GÜMÜŞAB Uzmanı0312 203 1416
Hakan ARSLANDenizcilik Uzmanı0312 203 2039
Hasan Umur ALSANCAKÇevre Mühendisi0312 203 3072
Hayrettin BEYHANŞube Müdürü0312 203 2264
Mehmet Hanifi GÜLERDenizcilik Sür.Müh.0312 203 2036
AVRUPA BİRLİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Mustafa İMAMOĞLUDaire Başkanı0312 203 1421
Asiye TÜRKERŞube Müdürü0312 203 1892
Doruk ORHONAB Uzman Yardımcısı0312 203 3404
Emrah ONURAB Uzmanı0312 203 1909
Fatma Nalan IşıkVHKİ0312 203 2258
Ferhat BALCIUzman0312 203 2262
Gültekin Ali ONANAB Uzmanı0312 203 1404
Hasan T. ÖZKORKMAZAB Uzmanı0312 203 1911
Hasan TUFANUlş. Hb.Uzm.0312 203 2131
Mehmet Gökberk ÇELİKAB Uzmanı0312 203 1901
AVRUPA BİRLİĞİ YATIRIMLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Nedim YEŞİLDaire Başkanı
Elif OKUMUŞSekreter0312 203 2269
Bilal KARADAYIMemur0312 203 2080
PROTOKOL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Seçil ÖZYANIKŞube Müdürü0312 203 2023
Sena ATAŞAB Uzman Yrd.0312 203 1419
MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Erol YILDIRIMŞube Müdür V.0312 203 1417
Duygu DURSUNMemur0312 203 1408
Musa KANTEMİRŞef0312 203 1410
Mustafa GÜNEŞŞef0312 203 2266
PERSONEL VE EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Sıtkı GÜLEÇŞube Müdürü0312 203 1411
Gülay SÜMERAraştırmacı0312 203 1914
Mukaddes ARSLANMemur0312 203 1438
YURTDIŞI GEÇİCİ GÖREV ONAYI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Nejla KARAOĞLUŞube Müdürü0312 203 1406
Ayser KANDEMİRVHKİ0312 203 1420
Emine AZKINMemur0312 203 2260
Gökçe DALGÜLVHKİ0312 203 1418
İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Lütfü Levent GÜRELŞube Müdürü0312 203 1994
Cevat ÇevikŞef0312 203 1413
Hacer Nermin TANIKMütercim0312 203 1412
Levent NAMLIHizmetli0312 203 3529
Selma KARADAYIMemur0312 203 1915
STRATEJİK PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI SOYADIUNVANIDAHİLİ TEL
Mehmet UYANIKŞube Müdürü0312 203 1869
Ayla KÜÇÜKŞef0312 203 1900
Emrah KATILIUzman0312 203 1096